Results


Results : Sunday October 15, 2017

Syndicate Trust Youth Cup - 2nd Round

Eccleston & Heskin 8 - 10 Garstang
M.BETTS
A.BROOKS
M.BAXENDALE (3)
J.SPEAKMAN
J.MARSH (2)
J.HEZEL
C.ROSS (3)
J.HOCKING
L.NUGENT (2)
J.COOPER (2)

View Line Up

View Line Up




LFA Sunday Trophy - 3rd Round

Hunters 4 - 6 Arkwrights
D.EDMONDS
A.THOMAS (3)
A.DAVIS (2)
M.TAYLOR (4)

View Line Up

View Line Up


Preston Victoria 7 - 2 Brown Cow Olympic
S.WILSON
L.BALAZS
D.HANKIN (2)
A.RICHARDS (3)

View Line Up




LFA Sunday Trophy Youth - 2nd Round

Ramsbottom United - AFC Fylde



LFA Sunday Trophy Youth - 3rd Round

BAE Warton YFC 4 - 2 Elton Vale
A.GIBBONS
N.FLUSS TRAMONTANO
M.VAN WYK
C.MENZIES

View Line Up


Fleetwood Town Rangers 1 - 5 Nelson
W.BROWN

View Line Up


Midway 1 - 8 Winstanley Warriors
B.BOOTH
L.ROTHERHAM
C.BEST
D.RUTTER (4)
A.HITCHEN

View Line Up


Padiham 6 - 0 Woodbank Juniors
E.HAYHURST
K.CHINGWARO (3)
C.NEWTON (2)

View Line Up


Winstanley Warriors Reds 6 - 3 Ashton Athletic
M.BURN
O.EDWARDS (2)
J.COATES (3)

View Line Up




Premier Division

AFC Ingol 2 - 0 Bamber Bridge United
D.COOPER
M.NEWSHAM

View Line Up

View Line Up


Ashton Villa 2 - 1 Tanterton
R.HOUGH
J.HEARY
S.BRAITHWAITE

View Line Up

View Line Up


Theatre Boys 0 - 1 Acregate Lane LC
G.MORRIS

View Line Up

View Line Up




Division One

Bolton Lads & Girls 7 - 1 Wyresdale Rangers
O.KARAKAN
K.FARLOW (4)
L.HOWARTH
K.DUMBARTON
A.NORRIS

View Line Up

View Line Up


Southport & Ainsdale Amateurs 2 - 2 Walton Athletic
C.BATES
J.MIDDLETON
J.SKINNER
M.JEMMETT

View Line Up

View Line Up




Division Two

Walton 4 - 1 Gregson Lane
J.MCIVER (2)
J.BRYSON
S.HILL
M.GORNALL

View Line Up

View Line Up


Westhoughton 1 - 2 Vernon Sports
C.SMITH
G.ALLEN
W.JACKSON

View Line Up

View Line Up




Division Three

Bamber Bridge Town 1 - 4 Sir Tom Finney
J.DUDDLE
T.PANNETT
C.CLINCH
D.JENKINS
G.LYONS

View Line Up

View Line Up


Kingsfold 1 - 2 Waverley Park
J.LEADBETTER
S.READER
M.O MALLY

View Line Up

View Line Up


Leyland Athletic 4 - 2 Ribbleton Wanderers
M.CRAGG
A.KNOWLES
J.SEAMAN (2)
S.TOWERS
B.SMITH

View Line Up

View Line Up


Lostock Hall 3 - 4 Fishwick Rangers
S.RODDY (2)
P.LEATHARD
M.SALEH (2)
M.JACKSON
S.AHMED

View Line Up

View Line Up


Tarleton Corinthians 1 - 5 BAE Warton
K.PRESCOTT
D.AINSWORTH (3)
P.WILSON
D.WALSH

View Line Up

View Line Up




Youth Division Red

Bolton County 4 - 0 Coppull United
C.HOUGH
G.BOWERS
R.POLLITT (2)

View Line Up

View Line Up


Southport 2 - 2 Aspull
C.ALLEN
J.HAMILTON
P.ADAMSON
J.KEARSLEY

View Line Up

View Line Up




Youth Division White

Appley Bridge 1 - 10 Foxhall
R.MACDONALD
J.CORNWELL
C.SMITH (2)
B.CARDWELL (3)
B.BRADLEY (4)

View Line Up

View Line Up




Youth Division Blue

Chorley Wanderers 1 - 8 Penwortham St Teresas
J.LEONARD
H.PALMER
J.RICHARDSON
D.TIERNEY
H.TORRANCE
H.UNSWORTH (2)
A.WHITE
own goal

View Line Up

View Line Up


Euxton Villa 8 - 0 Lostock St Gerards Blues
A.OSTRIDGE (2)
L.CORNWELL (2)
J.ROTHWELL
J.BOWDEN (3)

View Line Up


Tarleton Corinthians YFC 1 - 1 Springfields YFC
A.FARRELLY
P.SHEPHERD

View Line Up

View Line Up




Youth Division Green

No Results


Division Holding

No Results


Youth Division Holding

No Results


Player and Club Search

Enter Player Surname OR Club Name:
(Minimum 3 letters)


Club Login

Email
Password:

Forgotten Password

Email address

Useful Links